Estimoto wykorzystuje pliki cookie do optymalnego prezentowania strony internetowej. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Polityka prywatności
estigroup_logo
O NAS

Poznajmy się

Jesteśmy najszybciej rozwijająca się giełdą pojazdów, oferujemy sprawdzone pojazdy oraz wsparcie sprzedaży.

Estimoto wystartowało w 2017 roku, aby przejść do trybu online rok później. Platforma ma zapewnić sprzedawcom motocykli łatwy i bezpieczny sposób sprzedaży jednośladów. Już w pierwszym roku za pośrednictwem Estimoto nasi partnerzy zakupili ponad 200 pojazdów. W ten sposób stworzyliśmy solidne podstawy do ciągłego rozwoju. Obecnie nasz zespół składa się ze zmotywowanych pracowników i wielu zaufanych dealerów w całej Europie.
Zespół Estigroup

Nasze marki

Estimoto Logo
Motocykl
esticampo_logo_alt
Kamper
Logo estiagro
Traktor Estiagro
ZESPÓŁ

Zespół pełen pasji

Współpracujemy z najlepszymi, a każdy jest ekspertem w swojej dziedzinie. Dobra mieszanka zdolnych ludzi sprawia, że nasze usługi wyróżniają się spośród usług konkurencji.

Eduard WIEST
Obsługa klienta

Eduard WIEST

Porozmawia na każdy temat - nie tylko o cenie Twojego motocykla. Prawdziwy pasjonat motoryzacji i właściciel dwóch motocykli Kawasaki i jednej Yamahy.

Joanna LICHOŃ
Obsługa Partnerów

Joanna LICHOŃ

Zajmuje się pozyskiwaniem nowych dealerów oraz księgowością. Poza Estimoto jest zaangażowana w branżę turystyczną. Na co dzień spełnia marzenia swoich córek. Interesuje się literaturą pedagogiczną i sportem.

Mario LICHOŃ
CEO

Mario LICHOŃ

Odpowiedzialny za strategię i rozwój projektu na rynku polskim i niemieckim. Miłośnik amerykańskich motocykli marki Indian i Harley. W wolnym czasie interesuje sie giełdą oraz psychologią w biznesie.

Michał KANAREK
DEWELOPER

Michał KANAREK

Jest odpowiedzialny za rozwój platformy handlowej. Interesuje się muzyką, w wolnych chwilach gra na trąbce.

Maria GAŁAŚ
DEWELOPER

Maria GAŁAŚ

Zajmuje się dobrym wyglądem strony. Hobbystycznie prowadzi wypożyczalnię nosidełek dla dzieci, a jak spadnie śnieg sędziuje zawody narciarskie.

Piotr GAŁAŚ
CTO

Piotr GAŁAŚ

Odpowiedzialny za funkcjonowanie platformy od strony technicznej. Chciałby stworzyć swoją kryptowalutę, w wolnym czasie wędruje po górach.

Florian GUTWINSKI
Logistyka & Transport

Florian GUTWINSKI

Stara się, aby każdy klient dostał swój motocykl na czas, rozwija logistykę firmy. W wolnym czasie uwielbia spacery ze swoim psem, pomaga córkom spełniać ich marzenia i osiągać cele.

Estigroup-zespół